top of page

ПІДТРИМАТИ УКРАЇНУ

Спільна ініціатива

МИ КУПУЄМО "ЛЕЛЕКА-100"

Знімок екрана 2022-10-06 о 20_edited_edited.jpg

Разом із фондом «Повернись живим» та Дмитром Антоновим (пілот літака «Мрія») ми вирішили допомогти військовою технікою та закупити 2 літаки та наземні станції для БПЛА «Алека-100».

Кошти від продажу цієї моделі  підуть на рахунок   Дмитра Антонова який збирає на БПЛА (безпілотник) Лелека 100 для Збройних сил України. Детальну інформацію про збір ви можете знати тут.

photo_2022-10-05_14-34-17_edited_edited.
Leleka.jpeg

ХТО ТАКИЙ ДМИТРО АНТОНОВ?

586fa18decc77421343908.jpeg

Дмитро Антонов в основному літав на "Мрії" - з 2002 року. Разом вони провели в повітрі півтори тисячі годин. Кілька разів облетіли навколо світу. В останні роки маски, халати та тести були доставлені, рятуючи світ від нападу.

Дмитрий Антонов, командир экипажа и пилот самого большого в мире самолета Ан-225 «Мрия».

Льотчик Дмитро Антонов заглядає під укриття, де стоїть літак його життя, неперевершена «Мрія». Він не наважується підійти до неї добрих півгодини. А далі по дорозі десятки одиниць спаленої ворожої бронетехніки, покинута ворогом гармата і всюди сотні снарядів, мін і навіть гранат.

 

Як у покаліченого великого птаха, крила опущені, носовий обтічник лежить на боці, а частини літака взагалі немає – вона повністю згоріла. Але пілот все одно зустрічає свою «Мрію», як живу. "Ну привіт, літак, це ... Так, я думав, ситуація трохи краще, немає кабіни. Там 3 двигуни, може бути шість двигунів", - каже пілот.

bottom of page